Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz fi:zi'k #6862 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok, de sokszor pont a jobb oldalon van a bringa út, és a bringa jelzés elég ritkán van felfestve.

    Zoli133:
    "...mikor 3-4en sétálgatnak egymás melett, mindenféle forgalmat akadályozva az baromi bosszantó tud lenni."
    Valóban idegesítő, de ez is arra vezethető vissza, hogy nincsenek tisztában azzal, hogy az út egyik fele bringa út, és az nem nekik való.
    Volt egy 7-8 éves kihagyásom a bringás életben, és ez alatt jöttek létre a bringa utak, amiről úgy szereztem tudomást, hogy néha leüvöltöttek az útról a bringások. Ha nem jártam volna ilyen helyeken gyalogosként, akkor a bringa utak létezéséről sem tudtam volna ez idő alatt.

    Kellene költeni arra, hogy a gyalogosok odefigyeljenek arra, hogy nem minden "járda" az övék, és arra, hogy ez egyértelműen kiderüljön a festésből.
    Úgy, mint a mozgólépcsőn a jobb oldalra állás esetén szuperul működött. Ma már elég hamar alakzatba rendeződik a nép.

    Egy jobbfajta Facebook kampány is megtenné, mert a fiatalabbak átadják a facebook-immunis korosztálynak is az infót.
    Pl. a CM ilyen téren lehetne kreatívabb és aktívabb. :U

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák