Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zyrius

    aktív tag

    Van itt valaki BP 9 kerület környékéről?
    3 hete vettem egy bringát és 1-2 igencsak kezdő kérdést szeretnék megvitatni személyesen.
    Pl.: általános karbantartással kapcsolatos tippek trükkök, milyen alap szerszámkészletet érdemes venni (olyan sokféle van, nehezen igazodok el) stb..

    Másik gondom még, hogy valami rosszul lehet beállítva a kerékpáron. Eddig nagyon fájt a hátsóm és hamar elfáradtam, a térdemet is éreztem..
    Játszottam az üléssel pár napon keresztül, most úgy érzem, ezek mind megoldódtak persze a kondim is fejlődött (napi 20-30km-et tekerek heti 5-6 nap), cserébe a könyökömet érzem mindkét oldalon. Olyan, mintha túlságosan előrehajolnék vagy a pozícióm nem jó, nem tudom :/.
    Lehet, hogy túl nagy terhelés jut előre? Túlságosan előre dőlnék? Vagy csak rosszul fogom a kormányt?

    Lehet, hogy a stücni nem jó, és cserélni kellene valami rövidebbre vagy állíthatóra. A kormány cserén is gondolkodom valami kényelmesebbre, de nem tudom, hogy merre induljak el.
    A Bringa egyébként egy cube aim sl 29.

    Szóval ha valaki segítene azt meghívnám egy közeli meki fagyira vagy egy pofa sörre a rám fordított időért cserébe :R

    [ Szerkesztve ]

    https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

Új hozzászólás Aktív témák