Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rétisün #6515 üzenetére

    Nekem is voltak érdekes esetek az elején. A tipikus, ami van, hogy még ma is előfordul, hogy egyik kiold, fékez, megáll, egyensúly átbillen valami külső tényezőtől arra az oldalra ahol be van akasztva... :DDD Ilyenkor úgy nézhetek ki mint valami balett táncos bicikli kellékkel. ;] Ugyanis a kiakasztott lábammal ugrálva igyekszem a váz alatt addig átnyúlni szinte a másik lábam vonalában, amíg meg nem tartom az egyensúlyom. Katasztrófálisan néz ki (csajom mondta), de legalább hatékony. :DDD
    Aztán volt olyan is az elején, hogy felértünk a Citadellához, majd gondolt egyet, befékezett előttem, hogy akkor itt most ő felkaptat a járdán...Szinte vészfékezéssel megálltam, nem mentem neki, de arra már nem maradt idő, hogy az spd-vel is foglalkozzak. Próbáltam menteni a menthetőt, belekapaszkodtam a műanyag vásárlós csomagtartójába, ami azonnal ízzé-porrá tört, ellenben elég sokat tompított mielőtt becsapódtam volna. :DDD
    Inkább mókás dolgok voltak, mint nagy borulások. Nem vészes, azt mondják ezeken mindenki átesik. ;]
    Már el sem tudnám képzelni spd nélkül a bringázást. :N

    (#6523) D.Orion

    Futásnál drasztikusabb. Ott van hogy futás közben kiveszem, hogy a menetszél kicsit szárítsa. :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák