Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Üdv,

    Lenne két kérdésem.

    Az első a nyereg helyes beállítására vonatkozik:

    Vásároltam egy új zselés nyerget, a közepén ki van vágva, és ilyen hullámos designal rendelkezik.
    Na most az érdekelne, hogy ezt miként kell vízszintbe helyezni. Mert jelenleg e két legmagasabb pont van szintben, viszont így a hátul lévő nagy zselés részre, alig kerül terhelés, mert kb középen ülök.

    [link]

    A másik kérdés a villára vonatkozik:

    Sima sontour XCM, írja is sajnos rajta, hogy csak lightos terepre többnyire aszfaltra javasolt. Ezt mennyire kell komolyan venni?
    Mikor a bringát vásároltam, még csak városon belüli tekerésben gondolkodtam, viszont mostanra nagyon megtetszett az off road része. Komoly pályák nincsenek(ezért nem érzem teljesen indokoltnak a váltást), de 1-1 meredekebb földes/köves leejtőn, azért dolgoznia kell a telónak.
    Az érdekelne hogy ez mennyire árthat neki? És mit jelent azt hogy elromlik a teleszkóp? Beesik, és onnantól használhatatlan?

    A bringát eléggé megkedveltem, és sokat csiszolgattam hogy legalább esztétikailag megfeleljen, nem szívesen adnám el. Egy használt de jobb villa, kb annyiba kerülne mint a teljes jelenlegi gép, szóval az sem opció.

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák