Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Runner_fxr #41447 üzenetére

    "Ha jó fényt szeretnél, viszonylag kompakt méretben és nem olyan nagyon drágán, akkor az Infini Super lava-t tudom ajánlani!"

    Ma kaptam egy ilyet és a kisebb Lavat. "Húb+, ezek nagyon kicsik!" Kb ez volt az első reakcióm.

    Képeken már láttam, de az arányokat nem. (Kb a Lavat gondoltam akkorának mint a Super Lava)

    A Super Lava fénye egészen biztosan elég ha nem erdőben akar valaki sötétben száguldozni. Amire kíváncsi vagyok az az, hogy hogyan teríti a fényt, mert sok lámpa nálam itt bukik el. (Hiába világít erősen, ha mondjuk spotszerű fénye van.) A másik amire nagyon kíváncsi vagyok, az, hogy hogyan viselkedik a lemerülés környékén, mert azt is nagyon rühellem, amikor egy lámpa az egyik pillanatban még fullban nyomja, majd egyszer csak elalszik. Az sem sokkal jobb, ha jelzi valahogy a merülést, de olyankor már csak 1-2 perc van a kikapcsig.

    Majd kiderül. Ezért kaptam, hogy próbálgassam. :)

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák