Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Runner_fxr #36297 üzenetére

    Dr. Bike árlistája ez teleszkópokat illetőleg:
    Teleszkóp kisszerviz olajos (tisztítás + kenőolaj csere) 4 000 Ft
    Rugóstag kisszerviz olajos (tisztítás + kenőolaj csere) 4 000 Ft
    Teleszkóp kisszerviz zsírzós (tisztítás + kenőzsír csere) 3 000 Ft
    Teleszkóp nagyszerviz (tisztítás, kenő- és csillapítóolaj csere) 12 000 Ft
    Rugóstag nagyszerviz (tisztítás, kenő- és csillapítóolaj csere) 12 000 Ft
    Teleszkóp nagyszerviz szimmeringcserével (tisztítás, kenő- és csillapítóolaj csere, porlehúzó csere 14 000 Ft-tól
    Lockout kar le- vagy felszerelése 700 Ft-tól
    Villacsere 2 000 Ft

    Azért őket másoltam be, mert ők elég jók teleszkóp szerelésben, és sokat szervizelnek.
    Szerintem ezek az árak amik a reálishoz közelítenek. De mondjuk a 4 ezer ft a kis szervizért szerintem az olcsó kategória. Nálunk a kis és nagy szerviz közt kisebb a különbség, a kicsi kicsit drágább a nagy pedig kicsit olcsóbb.
    Ha nyitáskor (9 körül) nekiállok mondjuk egy Rebának, akkor elő szokott fordulni hogy ebédszünet után még mindig vele foglalkozom, és nem azért mert olyan lassan dolgozom, csak alaposan. Olyan retkesen szokták hozni a komoly villákat is, hogy a takarítással 2 óra lazán elmegy, elfújok fél liter izopropil alkoholt, meg eltörölgetek egy fél lepedőt. :D
    Ha az egészért kérsz mondjuk 10 ezer ft munkadíjat, a végén elosztod mondjuk 4 órával, akkor 2500 ezer ft ért dolgoztál óránként. Amiből rezsit fizetsz, adózol, stb. Bármilyen szakmunkás, kőműves, ács, burkoló többet szokott kérni ennél...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák