Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggeleven

    őstag

    válasz Hasaggymeg #279011 üzenetére

    Hosszú lesz, bocsi.

    Pedig már kezdtem olvasni az újonnan elsajátított gyorsolvasási módszerrel. :DDD
    Somatomot olvastam, Isten nyugosztalja. :( Na hiszen, pedig Imike és Zsolt is nagyon nyomta, ahogy 6030D is. Hogy-hogy nem mész a lányokkal egy-két nagy körre 6030D? :) Decanak akkor bejött a covid alatti nagyon felpörgő érdeklődés. A bringavilág híreit követem, pl hogy AG2R Decas Van Rysel-lel fog menni. Kíváncsian várom mit hoznak ki belőle. Valter Ati és Vas Kata nagyon durva, ámulok és bámulok!
    Te meg műanyag bicót veszel és csodálkozol, ha tyúkbeles lesz? :D Ennél azért tapasztaltabb vagy (kellene lenned ;] )!
    Velem mi volt? Sok, sok, sooook minden. 2019ben született a 2. gyerkőc, 2020ban még voltak 60-80-120 km-es tekerések, a legtöbb az Kispest-Csepel-sziget észak-dél-Kispest 150 km volt (senkinek sem ajánlom, élvezhetetlen :DDD). Aztán 2020. júliusban volt egy 60 km-es távom, ami az addigi legkönnyebbnek érződött, full könnyen letekertem, tök jó erőnlétben voltam. Következő héten meg kidőltem cirka 1 hónapra tüdőgyulladással (avagy coviddal sosem tudjuk meg). Ekkor voltunk a covid első hullámában, full karanténnal, mindenféle oltások nélkül, maszkos mentős tesztelésekkel, stb. Elég para volt nekem is és a családnak is. Na ezek után persze a bicó sztornó volt jó ideig. Ekkor fel is ajánlottam jjeahh-nak a pulzuspántomat, mert neki úgy tűnt, hogy beszart. Onnantól egész 2020 végéig nem is mentem az irodába dolgozni, nehogy összeszedjem a legyengült szervezetre a covidot. 2020 végén vettünk egy házat, a felújításra el is ment több, mint fél évem és az öszes időm és energiám. '21ben jött a 3. gyerkőc, folyamatos rohanás és csak 10-30 km-es bohóckodások (volt, hogy 40 fokban délután 1-2kor elkezdtem tekerni Balaton északi partján, de Tihany emelkedőin visszafordultam, mert kb leestem a bicóról). '23ban 4. gyerkőc jött, asszonypajtás 1 hónapig kórházban volt a terhesség elején, utána meg folyamatos fekvés, emeléstől eltiltás, stb, szóval anyuka is lettem apuka mellett. A gyerekek előtte is eléggé apásak voltak, de azóta meg iszonyúan. Így persze nem jut idő sportolósan tekerni, leginkább csak rövid táv avagy gyerekekkel utánfutóval. Ez mondjuk jó szórakozás, nagyon élvezik (és én is). Még mindig a piros Cube Nature 2020 van meg. Ezt sem tudtam/tudom (ki)használni rendesen, nem hogy "szakágat" váltsak outira/gravelre/montira. Még mindig azt mondom, hogy remek univerzális öszvér egy trekking, hobbi célra pont tökéletes (és ezzel belenyúlok a darászfészekbe tudom :D). Sokszor már csak így gyűlnek a km-ek, KOM-okat el lehet felejteni. :B
    Borzasztóan hiányoznak a hosszabb tekerések. Lassan nagyobbak lesznek a gyerekek és lesz több időm. Mondjuk a 100 kg fölé kúszó súllyal kell először kezdeni valamit (viccen kívül nekem is eszembe jutott az ördögi szobabíciózás), aztán lehet fokozatosan visszatérni. Mondjuk az is visszatart, hogy annyi bolond van az utakon, hogy nem szívesen tekerek közúton, itt a Dél-Pesti régióban meg nagyon nagyon kevés bicóút van és az nem is hosszú és nem is városon kívüli. :U

    Egyébként többször akartam már visszajönni olvasni, hogy mi van veletek, de az első pár ezer-tízezer olvasatlan hsz-nél még úgy voltam, hogy pótlom a lemaradást, de így 100ezerhez közeledve már elengedtem. Kíváncsi volt, hogy bírja-e a fórummotor (és a törelmem) a 6 számjegyet. :))

    Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák