Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Fifaisshit #269043 üzenetére

    A kulcsszó az intenzitás. Nyilván nem mind a 10 órát laktátküszöbön tolod. Ennek minimum a fele (de akár a 2/3-a) regeneráló edzés, 120-140 pulzustartományban (nekem, mások számolgassák, hogy ez nekik hol van). És a nyújtást természetesen nem szabad elhanyagolni!

    Amúgy 10 óra abszolút nem szabadna, hogy sok legyen, megfelelően változatos terheléssel (egésszégesen, edzetten nekem futásban volt ennyi, pedig az kicsit más terhelés). De most, hogy építem magam vissza a sérülés után, most is napi 1-1,5 óra átlag a sportra szánt idő, ahogy rögtön a rehab megkezdésekor még több is volt. Csak ugye nem mindegy, hogy a térdedet próbálod fél órán keresztül nyújtani-hajlítani, hogy végre aktiválódjon az a kurva elsatnyult izom, vagy egy lábgépen csinálsz egylábas sorozatokat 25 kilóval.

    Alapozásról meg ne is beszéljünk, az alacsony intenzitáson végzett elképesztően monoton munka, néha fél napokon keresztül. ;]

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák