Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #248998 üzenetére

    Nem írtam, hogy sz*r cipő, valszeg nagyon jó és jól is néz ki :K . Közben újra rákerestem, itt olvastam a 2-esről a pro-kontra résznél a teszt végén, hogy "Poor ventilation in summer use". Na most ha én, aki extrém érzékeny a cipő szellőzésére, ilyent olvasok valahol egy cipőről, akkor szerintem teljesen természetes, ha nem merem megvenni, főleg úgy, hogy még drága is, szal ha nem válna be, jó nagyot buknék rajta. És mi van, ha a te lábad jobban bírja a magas hőmérsékletet és nem olyan érzékeny a szellőzésre, mint az enyém? Mert az is lehet, hogy ezért érzed a Rebelt hűvösnek. Közben az xc300-ról két helyen is azt olvastam, hogy jól szellőzik, szal az is visszakerült az esélyesek közé :D . Igen, lehet, hogy a tesztelők lába sem izzadós, lehet, hogy szponzorált tesztek, de ugyanúgy fórumokon és vásárlói vélemények között is előfordulhat ugyanez, meg sokan vannak márkafanok is. De gondolom jobban járok, ha fórumokon, tesztekben informálódok, mint ha vakon vásárolnék. NW-től asszem a Razer-re írták sokan, hogy nagyon nyári cipő, meg anno a gyártó oldalán is színes skálákon mutatta, melyik cipőjük 5-ös skálán mennyire szellőzik jól, mennyire merev stb, sajnos már nem látom, pedig marhajó volt.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák