Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz ZolkoW #246017 üzenetére

    Én elengedném a “hány csillagra van értékelve” alapon vásárlást a helyedben. Az emberek gyökerek, egy részük idiótán pontoz (megtörtént eset, első kézből: Csupa pozitívum szöveges értékelésben de mindenre 4*. Customer service rákérdezett, hogy mire húzott le egy csillagot a koma. Válasz: “Ja hát ő semmire nem ad 5*-ot még akkor se ha semmi kivetni valója nincs.”), egy részük azt se tudja mire ad mit és ezek pont annyira ellensúlyozzák az értelmes(en) értékelőket, hogy kb nem is érdemes nézni a user review-kat szerintem.

    Aztán vannak a “düh értékelők” akik csak akkor értékelnek valamit ha nincsenek megelégedve vele, ennek egy jelentős része ráadásul user error (gondolom láttál már olyan 1*-os értékelést, hogy “xy méretet rendeltem mert mindenem az, de kicsi lett” olyan termék alatt aminek a leírásában nagy betűkkel benne van, hogy “rendelj egy számmal nagyobbat”), de vannak még a hurráoptimisták akik mikor megjön a csomag már adják is le az 5* értékelést “pont olyan mint a képen” témával, de az összes közül a kedvencem (Bike24-en láttam talán) a német akinek elhagyta a posta a csomagját és emiatt leértékelte 1*-ra a terméket. Nem a postát, nem a boltot, a terméket. :U

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák