Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #199431 üzenetére

    Köszi, ezt láttam én is, lehet ez, lesz, hogy valamelyik verseny, maraton útvonalát bejárom. Inkább saját útvonalat szerettem volna tervezni úgy, hogy bejárjam a szép helyeket, hegycsúcsokat, amiket ezek a maraton útvonalak nem biztos érintenek, de "vakon" nem biztos, hogy merek tervezgetni.

    #199434 ZolkoW: ezek az erdőlátogatási korlátozások idegesítenek a legjobban, mert pont akkor vannak, amikor én arrafelé mennék. Felétek ezeket mennyire kell komolyan venni? Mert nem akarom, hogy lecsesszenek vagy akár lelőjenek a vadászok, ugyanakkor elvileg pl. felénk is csomó helyen vannak korlátozások jelenleg is úgy, hogy eddig soha nem is tudtam róla szerintem más sem, mert tele van turistával a hely :F . Csak most vettem észre, ahogy ránéztem arra a vadász térképre :U . Nem hiszem minden bringás és turista feltúrja a dark webet vadászati idény infókért, vagy nálatok "belépni tilos" táblákat is ki szoktak rakni?

    #199435 truefx: ránézek :R

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák