Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz mobal #179620 üzenetére

    A bryton jó.
    Arra figyelj hogy lehetőleg az újabb fajta kialakítású készülékházzal rendelkező brytont vegyed mert a régiek nagy része párásodik mig az ujaknal pl 10, 15,420,320 már nincs ilyen gond mert a kijelző a kepernyőüveghez van már ragasztva + a képernyő lathatosaga is jobb.
    Navigalas szwmpontjabol en a 420at probaltam, es nekem jol mukodott. (csiganyalat mutat utcanevekkel de sokszor az is eleg lehet)
    Kisebb hibák vannak:
    -Az aktuális meredekséget pár sec késéssel jelzi ki illetve a széllökések okoznak sikon is szint kijelzest
    Az auto start stop sem tortenik azonnal

    Egyebkent tegnap ment a diskurzus hogy sok esetben elég a telefon.
    Hát de kell. Ez egy céleszköz, vizalló(bb) illetve elmeselek egy sztorit.
    Volt egy durva kerekpar balesetem ahol fejrealltam es a semmi kozepen dimbes dombos teruleten eszméletemet vesztettem.
    Mikor ébredtem 1ó mulva keptelen voltam menni es arra is hogy hazatekerjek(agyrázkódás +a bringa is kapott)
    Hazajutasra egyetlen esely a telefon volt amin tudtam segélyt kérni, gps pozícíómat megosztani barátokkal hogy megtaláljanak.
    A telefon akksi toltottsege pár százalékon volt mert futott a strava is rajta amivel rögzítettem az utat es kovettem az elore megtervezett utvonalat. Mi van ha lemerül? Lehet napokig ott fekszek a homokba?
    Ezzel arra akarok kilyukadni hogy amig a telefon akksik csak néhány orat birnak addig igenis kell a kmóra.
    De jarunk 24oras kerékpár turakra is es jó ha az ilyet az ember rogziteni is tudja, de 24órás rögzitest melyik telefon kepes úgy hogy mellette még fotózol, netezel megallasoknal, stb..

    Strava:nem kell elpártolni a stravátol csak mert nem megy a telefonon keresztul csatlakoztatott szenzorok hasznalata
    Erre szuper a wahoo android app:kepes rogziteni es kijelezni a szenzorok(spd, cad, hr) adatait majd szepen átszinkronizalja az edzest stravára. Ennyi. Problema megoldva.

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák