Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz cdl #176960 üzenetére

    A pressfit egy igazi nagy baromság! Nagyon remélem, hogy hamarosan elfelejtik ezt a gyártók.

    f4lcon: Több vagy kevesebb? Kevesebbet el tudok képzelni, többet aligha! Konkrétan több cikkben is olvastam, ezen felül belsőbb információkból, hogy honnan az most mindegy.

    parkr: Hitvita ez is, hogy kell e a pressfit-et zsírozni vagy nem, van aki azt mondja nem kell, mert könnyebben kilazul. Van aki azt mondja kell, mert ha nem zsírozod akkor recsegni fog. Az én véleményem az, hogy egy kicsit érdemes zsírozni. Elég sokat összeraktam már motorex zsírral, működnek. Ahol recsegő pressfit-el találkoztam az kb kivétel nélkül mind szárazon volt összerakva. Ettől függetlenül nekem ez rohadtul nem szimpatikus, hogy ki kell ütni, meg préselni a csapágyat a vázak közepébe. Sokszor a bovden cserékhez is ki kell szedni és ez nem fog jót tenni a vázaknak, csodák nincsenek, az a csapágyház ki fog tágulni. Jó néhány pressfit-es vázzal találkoztam ahol néhány csapágy csere után már majdhogynem kézzel benyomtam az új csapágyat a helyére, alig kellett a prés, ez szerintem nem normális. Sokkal megbízhatóbb a menetes középrész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák