Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    Sziasztok!
    Szeretnék országúti kerékpárt venni.
    Valami ilyesmire gondoltam: [link] aminek emelt a kormánya/lejt a váz, talán kényelmesebb ezáltal. Versenyezni nem szeretnék, ettől többet költeni sem, leginkább ennyit sem ;]
    Baranyában, a környékünkön azért el tudok menni elég jó körökre úgy, hogy forgalmas utakat elkerüljek, szóval meghalni sem szeretnék.
    Térdműtét után futok már, de inkább a tekerést venném be, mint fő sport tevékenység.
    Kb 168cm lenne a testmagasság, ami fix :DDD Ahhoz ez a méret, amit linkeltem, kb passzol, nem? Elugrok majd azért decathlonba meg egy-két helyre megnézni, ráülni hasonlóra, mert még sosem ültem ilyen kerékpáron.
    A nem túl távoli cél alkalmanént 30-50 km tekerés dombos vidéken. Nagyon görnyedni sem szeretnék, de azért haladni is szeretnék. :)
    Előre is köszönöm, ha segítetek.

    szerk: vagy tekerjek egyelőre a montimmal és vegyek majd télen valamit? Gondolom, akkor lejjebb mennek a használt árak is, nem?

    [ Szerkesztve ]

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák