Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Talala #168106 üzenetére

    A fogszám különbség számít,hisz a bilincset olyan fel teszed amennyire kell.A direkt rögzítésűek már tál tészta,azt nem lehet akármennyit mozgatni függőleges irányba...tehát ha tudja a legkisebb és legnagyobb első tányérod közötti fogszámkülönbséget akkor jó.A másik amire figyelj a bovdenhossz,és a húzás iránya,mert míg előbbinél cserére kényszerülhetsz (felső bilincsesné más lehet a hossz mint alsósnál,talán rövidebb kell,ami amúgy jó,de fordítva toldani nem tudod a bovdent) a másodiknál meglehet olyan kell legyen a húzás mint ami most van...bár amit én linkeltem az így is úgy is működtethető...Ugyanakkor...most nézem,hogy amit linkeltem csak max 18 fog különbséget tud,neked meg a 22-44-között 22 fog van. :(

    (#168107) SOAD19...ott bizony mintha volna valami szennyeződés a tárcsán,rozsda vagy egyéb.Le kell fékezni,vagy smirglizni onnan,annak nem volna szabad visítani. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák