Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    Superior Körpályás maraton 2. forduló ... -ra mentem volna szombaton, csak lett egy kis gebasz. Nem offolnám szét a topikot, sajnáltatni meg főleg nem akarom magam, de hátha van, akit érdekel, vagy ilyen tünete van.
    Röviden: két hete hajnalban volt itthon egy szédüléses eszméletvesztésem (ahol csak összevertem magam a fürdőajtón), aztán egy kardiológiai vizsgálat, majd egy 24 órás holteres vizsgálatnál pénteken hajnalban volt valami kimaradás a szívverésben (semmit nem éreztem belőle), így egyből befektettek a váci kórházba. Tegnapig ott is voltam, monitoroztak, vérvételek, vérnyomás mérés, szív UH, nem volt semmi panaszom. Először furcsállták, hogy alvás közben 39-45-ös pulzusom van, de aztán a nyugalmim is 54-58 körül volt, így maradtunk annyiban, hogy akkor a sport miatt ennyi. :) Mivel nem tudtak konkrétat mondani, panaszom nem volt azóta, ezért haza jöhettem, és megyek majd tovább a Honvéd kórházba, ott vannak pacemaker szakértők, akik eldöntik, hogy kell, vagy nem. 34 évesen azért annyira nem erőltetnék. Szóval ez van, figyeljetek magatokra, mert könnyen jöhet a gebasz. Ezért vagyok eltűnve Straváról, meg innen is, aztán lehet, hogy ezek után a versenyekről is. Ja, és semmi köze a túlzott terheléshez, vagy ilyenek, valami fejlődési probléma lesz a háttérben.
    Menjetek versenyezni, hogy legyen itt minél több beszámoló! Hajrá! :K

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák