Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    Van valakinek elfogulatlan (jó, mert Csepel / rossz, mert Csepel véleményeket szűrném ezzel) saját tapasztalata a Torpedoról?
    Nem zavar, hogy Hi-Ten vázas - 11,8kg vs a jelenlegi alu vázas MTB 15,4kg.
    Tourney alkatrészeket használok gyakorlatilag egész életemben és sosem hagytak cserben, tehát nem izgat, hogy nem XTR,Ultegra,stb cuccokkal van telepakolva.
    Tulajdonképpen arról szól a sztorim, hogy mindig is MTB-t használtam, mióta nem örökölt ruszki drótszamár van alattam. Az elmúlt években azonban annyira megváltoztak a szokásaink a 85% földesút / 15% aszfaltról, hogy letekertünk 2500km-t 0% földesút aránnyal. szóval kis családommal átszoktunk a full aszfaltos hosszú túrákra és rettenetesen frusztrál amikor az "átkozott" :) országútisok úgy suhannak el mellettünk, mint én legénykoromban a 250-es ETZ-vel a Simsonosok mellett :D
    A rázkódásból, pattogásból már most is van némi ízelítőm, mert a telok a legkeményebbre vannak állítva és 26x14" gumikat használunk 6 BAR-on. Főleg, hogy az előző járgányom egy acél vázas fully volt. nem is gondolná az ember fia, hogy még ezen a sebességen is (öreg motoros lévén inkább sebességtelenség :) ) mennyit számít a hátsó lengővilla léte vagy nem léte :D
    Szóval azért Torpedo, mert kis tőke, de elsősorban olyat akarnék kipróbálni, ami egyenes kormányos, de országúti minden porcikája (geometria, felni, gumi). a kos kormány annyira idegen nekem, mint a jó öreg Ripley a Föld nevű sárgolyón :D
    a fitneszeket nézegetve szinte egyik sem tipikus országúti geometriás és/vagy gumi méret sem ugyan az... :(
    ráadásul a webbicikli.hu saját ízlésem szerinti verziót állítana össze a Torpedoból és hát vannak képek igazán guszta példányokról...
    szóval...?

Új hozzászólás Aktív témák