Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Kíváncsiságból rendeltem egy cadence-szenzort. Lassan úgy nézek ki, mint egy karácsonyfa, és külön checklist kell az induláshoz, hogy semmit ne felejtsek itthon. Tényleg, ezbis megérne egy posztot, hogy ki kit pakol el (fel) indulás előtt.

    Szóval a cadence-szenzor azért egy könyörtelen kínzóeszköz. Persze dombra fel kezdtem, kellett egy kis idő, mire ráéreztem, néha úgy éreztem magam, mint a hülyegyerek, aki leesett lánccal tekeri a bringát, de azért összeállt. Gyönyörűen érezni vele az optimális fokozatot, érezhetően gyorsít, és segít a tempótartásban is, cserébe durva, hogy mit művel a pulzussal. Célozgattam én a 90-es fordulatot, de eléggé reménytelen, persze a 200m szint sem segített, de dombon is ki kell tapasztalni. 78-as fordulatot sikerült kb egy óra alatt átlagolni, 27,9 kmph lett az átlagtempó, de 160 fölötti átlagpulzussal. Persze a tűző nap, meg a közel 30 fok sem sokat segített, a szél nagyjából ok volt, nem volt túlmerős, és kb annyit fújt szemből, mint hátulról. Szóval nem ez lesz a standard napi edzésem, de heti egynek jó. Regenerálós, alapozós, illetve endurance tempóhoz milyen fordulatot érdemes tartani?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák