Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Khelben #157509 üzenetére

    Jó kompromisszumos megoldás lehet, ha nem telik rendes navigációra, de azért nem veri a jobb Garminokat. Az oké, hogy nagyobb a kijelző, de szerintem erre a célra 2.6" is bőven elég, cserébe le kell mondanod "pár" dologról, mert értelemszerűen nem erre találták a mobilt. A kijelző hiába nagyobb, ha nem transzreflektív, szvsz az, hogy minél erősebb a fény, annál jobban látható és a kijelző világításra nappal semmi szükség, egy áldás, az 5-6 órás akksiidő hosszabb túrán nem elég, a mobilos strava-ra mérés nem a legmegbízhatóbb, pulzus, pedálfordulat, egyéb mérésekre godolom nincs lehetőség, arra, hogy több lapra kirakd ezeket az infókat, meg még több tucatnyi egyéb infót a szintemelkedésről, emelkedő % mérésről, sebességről stb kb így, szintén nincs lehetőség, meg még lehetne sorolni az előnyöket, szal ha telik egy rendes bringás gps-re és szükséged van a tudására, vagy úgy érzed a jövőben talán kihasználnád, akkor én inkább azt venném. Anno amikor én érdeklődtem a gps-ekről, én is kaptam olyan tippeket, hogy egy régi mobil olcsóbb és kenterbe veri a célhardvereket, de szerintem nem így van. Ha csak rövid körökre kell térkép és semmilyen más extra funkcióra nincs szükség, akkor biztosan jó low budget megoldás.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák