Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Wombath #135984 üzenetére

    Kis méretű, ami belefér egy vázba :( Szinte hihetetlen, de a két recsegő csapágyat, féktisztítóval lecsutakoltam, kiszáradt, bezsíroztam, és olyan mintha új lenne, VISZONT a 2 csapágy ami a hátsó támvillában maradt, és ezért csak 1 oldalt tudtam lepattintani a porfogót, na azon csak rontottam a zsírozással :W :W :W Az egyiken még próbáltam a féktisztítót, a másikat csak simán telenyomtam zsírral, de mindkettő darálósabb lett.
    Tehát az a 2 csapágy amiből rendeltem újat, helyre jött, a másik ami jó volt, és nem rendeltem, mert kva drága volt, na azt meg kicsit elrontottam. mekánik of the year

    Runnernek köszönöm a tippet, ha ezt hamarabb tudom, nem kezdek ebbe bele. Annyi kérdésem lenne még, hogy a két kiszedett majd megtisztított csapágyat, vissza lehet/szabad tenni? kalapáccsal szedték ki, de tökéletesen mozognak, tiszta állapotban úgy pörögtek mint egy fidget spinner.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák