Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Nos senki nem számol be a Bükk Maratonról? Közös kép végül nem készült :( , de akik tuti ott voltak: Dirtyz, dqdb (lejtőn ő a gyorsabb, emelkedőn én :P ), venember83, és hallottam Manitou is megjelent (nem ismerlek személyesen, a jellegzetes sárga Specit sem láttam, kár... hogy sikerült?)

    Egy track: klikk. Olvastam előre, hogy nem technikás, de nem gondoltam, hogy ennyire nem... Végig széles murvás dózerutakon ment, egy darab ösvény nem volt benne, egyedül a második, legnagyobb mászás volt kihívás (tolós lett, saras 10-11%-os emelkedő nekem nem megy még :(), ahhoz is csak erőnlét kellett volna. A többinél nem volt semmi trükk, ezért Dunához képest nekem unalmasnak tűnt, pláne hogy a pálya legeleje és legvége ugyanaz az aszfaltos szakasz volt oda és vissza... Két darab háromnyilas plusz halálfejes rész volt, az elsőnél, mivel nem láttam, mi jön, be is paráztam és leszálltam, végül kiderült, hogy simán járható lett volna, csak éppen meredek volt, de egy darab kő nem volt rajta. A második halálfejesnél meg komolyan azt sem tudom, hogy mi miatt volt ott... Nem tetszett, hogy paráztatták itt az embert feleslegesen, ahogy a rajt előtt is azzal, hogy 1100 m szint van a rövidben, közben meg 705 m lett csak. Jó volt, de ha még fogok maratonokra menni (egyelőre elég valószínűnek tűnik), akkor biztosan hamar a nagyon uncsi kategóriába fog beleesni ez a rövidtáv.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák