Hirdetés

Aktív témák

  • fasyrt

    őstag

    Köszönöm mindenkinek a hsz-t, jól esett a segítőkészségetek! Kaptok egy összevont postot, nem vagyok hszvadász.

    Gondoltam illene valamit tudni róluk, ha már veszek, mint a gépeknél. Gondoltam először írott sajtó, aztán netes fórumok bújkálása... De ott már eléggé magasröptűen megy a kerékagyakról a téma. (Többek közt.) Bicajos boltba meg ugyanezen a számítógép-kerékpár logikán gondolkozva nem mentem (a nagyja boltos úgyis a bentragadt készletét sózza rám / a számára legelőnyösebbet dugja az orrom alá). A jó boltba meg tuti nem fogok belenyúlni.
    Bicajra 50k-t szánok (ngabor módszerével élve ~40k:) ), aztán később jönnek a kiegészítők, úgymint lopásgátló, esetleges sisak.

    Régi emlékek közül megmaradt, hogy a markolatváltót eléggé rühelltem, tehát azt nem szeretnék, ellenben ugye egy jó fék kell. A duplafalú felnit írtátok ketten is, a pesti utakat ismerve, meg az én súlyom, valószínű nem egy hülyeség. Valamilyen kényelmes nyeregnek is tudnék örülni. Első teleszkóp meg hogy kell-e... nemtudom, ti jobban értetek hozzá. :)

    No hát második szuszra ennyi jutott eszembe, igyekszem azért még én is informálódni.

Aktív témák