Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz body007 #25711 üzenetére

    én busszal találkoztam majdnem közelebbről tegnap... mennék át a zebrán: balról/jobbról semmi... látom, hogy nekem jobbról+szemből jönne ki egy helyi járatos busz (mármint kanyarodna elvileg pont a zebra felé a számából tekintve, mert arra van az útvonala) index semmi... gondoltam, hogy biztos forgalomelterelés van... elindultam, hogy akkor megyek, erre elkezd kikanyarodni és közben nyomja fel az indexet... szerencsére ott tiszta volt az út és azért megállt... kicsit odébb viszont lefagyott úton szemből jön egy biciklis, mögötte meg 40-50-nel valami baromállat és persze előz, mint a hülye... na, mondom: ez megcsúszik, akkor engem strike-ol, mint a tekegolyó a bábukat... tényleg veszélyesen közlekednek páran... a hab a tortán az volt, amikor már majdnem hazaértem és a kijelölt bicikliúton 3 gyalogos jött szemből, persze egymás mellett... b@sztak lehúzódni, vagy kis helyet csinálni... kis padka is van ráadásul az út szélén, ami rendesen jeges volt... azon majdnem elfikáltam, mert elkaptam az első kerékkel... ha miattuk estem volna, szerintem egyesével verem bele a fejüket a jeges padkába... vigyázni kell közlekedés közben, mert vannak barmok, akik sz@rnak a többi emberre...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák