Aktív témák

• tr00p3r

őstag

Itt vagyok én is! Gratulálok Dirtyznek, raczgernek és xcbikernek!

Nekem is egész jól ment, ahhoz képest, hogy az első körben azon voltam, hogy feladjam. A Kékes után a lejtőzésnél nagyon fáztam (13C). Aztán jött a köves DH rész, ami szétrázta mindkét könyököm. Aztán amikor beértünk a Rajt-Cél területre bennem volt, hogy "elég volt". De végül ment előttem egy srác aki hasonlóképpen abszolválta a lefeléket; felfelé meg én tudtam volna őt húzni, de én pihentem és mentem a tempójában. A pálya tetszett és a kijelölés is egyértelmű volt. 3 hely volt azt hiszem ahol toltam, de a többit nyeregben tettem meg felfelé. Lefelé 1 helyen szálltam le. 4 kilométerrel a cél előtt. Ez lett a vesztem is, ahol 20 percet baszakodtam az első fékemmel. Sajnos itt leszálltam és vissza akartam ülni, de átestem a kormányon, eldobtam a bringát, ami olyan szerencsétlenül esett, hogy a jobb első fékpofám bement a felni fékfelülete alá. Ezt gyorsan kiszedtem, de a bovdennel szenvedtem még vagy 10 percet mire vissza tudtam rakni. Első fék nélkül nem akartam tovább menni. Így sajnos a 4 óra 30 perces időmnek búcsút intettem, pedig a táv 2. fele, hozzám képest és a Duna Maratonos 7 óra 15 perchez képest, nagyon jól ment. A hab a tortán azért nem ez volt. Túl az idegességen és az utolsó 4 kilométeren, látom a parkot, a szurkolókat, tulajdonképpen bent vagyok már, az utolsó lejtő a célkapu előtt: száguldok lefelé, tényleg fék nélkül, egy apró murvával feltöltött gödör megfogja az első kerekem, már nem tudok korrigálni és átestem a bringán, neki a fém kordonnak. A célterület összes nézője egyszerre sóhajtott fel, jöttek segíteni felállni. Hátamon feküdtem, rajtam a bringa. Szerencsémre semmi különösebb bajom nem esett. Karcolások, zúzódások, de egyben voltam. Gyorsan vissza a bringára, lánc leesve, azt még gyorsan vissza és át a célkapun! A Szpíker: "..itt jön Machán Christian, Bringabanda SC; Christian jól vagy? Egyben vagy?" Intettem , hogy minden OK és kaptam a célkapuban állóktól egy biztató tapsot. Ha nincs a technikai malőr, 30 perccel előbb érek be kb. Így a Master 1 korcsoportban a 209 lettem az ottani eredmény lista szerint.

Végeredményben egy nagyon jól szervezett, klassz verseny volt. Sokat nem vártam magamtól, hisz az edzésem elég rapszodikus és hegyet sem látok sűrűn mostanában. A fórumos kollégáktól is minimum 1 órát kaptam, raczger és Dirtyz meg 1, 5 órával ért be előttem. Köszi, hogy ott voltatok és eljöttetek a Wilker Sátorhoz! Külön köszi raczgernek, hogy úton hazafelé még eszébe jutottam és telefonon érdeklődött felőlem.