Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Deadzone41 #71705 üzenetére

    a mérhetetlen cinizmus kiváltója pár túl lelkes/hangos ténymegmondó, aki laza mozdulattal dob a kukába kb. mindent, ami az előtt volt, hogy "a szakma" és ő rápörgött valami újra. maradjunk annyiban, hogy egyik sem jó. és hogy remélhetőleg idővel mindkettő elcsitul és jut valami konklúzióra ez az egész. egy időben minden bor szar volt, amit barrique hordóba tettek. volt olyan időszak, amikor 13,5%-os alkoholfok fölött nem lehet jó bort csinálni, mert az egy hulladék, alkoholos, gejl szar. egy az egyben be lehet helyettesíteni egy-egy kávés körbe, de tényleg. kinőttem már ebből, ritkán van az, hogy a spanyolviasz épp pont most találódik fel. divathullámok viszont vannak.

    ezzel együtt scott raónak adok a szavára és minimum érdeklődéssel olvasom. ellentétben például matt pergerrel, aki a szememben többször hülyét csinált már magából.

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • And06

    aktív tag

    válasz Deadzone41 #71705 üzenetére

    a baj azzal van, hogy adott időben 1 jó őrlő van és csak az, és mostmár úgylátszik (a cikk szerint) egy gép, és csak az a jó, minden más egy fos. (és talán mi is rájövünk, ha egyszer talán majd iszunk egy jó kávét - ezt mondja)
    ez az amit parci is kifogásol. aztán holnap (vagy valamikor) felülnek valami új hypehullámra, onnantól az eddigi csilliós csodagép lemegy a futottak még kategóriába, és az új gép lesz a császár.
    de akinek ez tetszik, csinálja.

    ja, és mindezt úgy, hogy a 20ból 19 kiöntött kávét valószinüleg elégedetten szürcsölne a kávés közösség 98%a, de nekik ihatatlan mosogatólé. na ennyi, nekem csak a fellengzés(és mellé a megmondás) b.xa fel az agyam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák