Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz Ragnar95 #27297 üzenetére

    Nem vesztetek el, ugyan úgy itt vagyok, és nyomon követem az Apple-t már csak a Mac miatt is. Nem tartom kizárva, hogy egyszer megint lesz olyan iPhone ami miatt érdemes lesz visszajönni. Ehhez más interfész kéne és piacvezető megoldások, ahogy a régi szép időkben. Én forradalminak tartom a keretantennát, ami minden épeszű fizikával ellent mond, mégis működik. Az i4 volt az utolsó modell - retina, brutál jó kinézet, külső antenna rendszer, és a legvékonyabb minőségi anyagokból abban az időben - ami után mentek a többiek is, de ma már kezdenek elhúzni. Apple egyenlőre behozhatatlan előnye az 10 éves iTunes az önálló ökoszisztémájával. De vannak más szempontok is, ezért váltottam. A QNX, főleg ha licencelik a nagy gyártók is (Nokia, Motorola, Sony, autógyártók, stb.) 2 éven belül piacvezető lehet, ami rengeteg kiegészítővel járhat. Mentsd el ezt a hsz-t és két év múlva olvasd vissza. A teljes gesztusvezérlést is megjósoltam, még az N900 idejében. :D

    vadászcsiga

    Annyiban visszalépés, hogy hiányzik egykét specifikus app. Amúgy több dolog megoldott rajta mint iPhone-on. Dokumentum kezelés, sokkal jobb napirend szerkesztő, névjegyzék, Gdoc. A lényeg, hogy ez a készülék átmeneti nálam, biztos, hogy QNX-re váltok ahogy tehetem. A hardveres bill számomra nem nem azért gyorsabb mert fizikai, hanem olyan furfangos szoftverrel támogatott. 99%-ban BB10-es megoldás. Amióta megvan, gyorsabban falom a híreket, mert pörög. Bonyolultsága ellenére jobban átlátom, de legalább annyira puritán, mint a legelső számítógépek.

    BossBoss

    Olvastam, és csak azért nem reflektáltam mert én is így gondoltam a fotók alapján. :R

Új hozzászólás Aktív témák