Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Naigen

    aktív tag

    válasz pr0bi #66570 üzenetére

    Azért az már vicc kategória, hogy sok 4S-en, amin anno az ios5 hibátlanul futott, ios6-ra való frissítés után meghalt a wifi. Emiatt tegnap rákérdeztem hivatalos szervizben, hogy ha frissítek 7-re a wifi meg esetleg onnantól használhatatlan lesz, tudják ezt javítani? Azt mondja a szaki, hogy igen, alaplap cserével, 73k, vagy 74 már nem is tudom, mert nem akartam elhinni, amit hallok. Olvasgattam itt a topicot, mint átmenetileg ios használó és azt látom, hogy hú de kimagasló minőség, meg több évre szóló szoftveres támogatás, amit egy pár generációval korábbi készülékre is feltehetsz, stb. Erre mit látok a gyakorlatban? A gyártó kiad egy frissítést, amivel gyakorlatilag használhatatlanná tesz nem egy készüléket. Akinek garanciális készüléke van, az örülhet, akinek meg nem, az eladhatja alkatrész árban a telefonját.
    Lényeg a lényeg, én sem frissítettem, perpill minden tökéletesen működik, igaz ahol egy androidos telefon még 1-2-es jel erősséggel fogja a wifit, ott a 4s már nem. 6.1.3-al került hozzám, így személyes tapasztalatom nincs arról, hogy ios 5-ön jobban muzsikált-e, de a fórumokat olvasgatva könnyen elképzelhető.

    Szavaz a hejesirok pártyára.

Új hozzászólás Aktív témák