Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz manchester85 #49563 üzenetére

    Miért és amikor 3G-3GS volt, akkor mindenki azt mondogatta: de gagyi, mert műanyag a ház, ezt meg sem veszem... :F Nem, nem így történt. Mindenki megvette. Igen sokaknak ez számít, pl a nőknek. Ők szeretik a színes dolgokat. Pl párom szereti a piros színt. Mikor most odaadtam neki az ipademet, akkor kapott rá egy piros smart caset, mert neki így tetszik. Neki nagyon tetszik a színes iphone és lesz*rj*, hogy miből van, műanyag vagy fém. Ha megmaradt volna fém házban, akkor még januárban is sorszámokat kéne húzni egy-egy iphone-ért, mert nem tudták volna gyártani. Nagyon elgondolkodtam páromnak egy piros 5c-n. Én megtartom az i5-t, veszek rá egy fekete apple bőrtokot és jól van. Így egyszintű telefonunk lenne.
    Azért mert neked nem tetszik, sokaknak igen!
    Bevallom, nekem is tetszik a műanyag házas iphone.
    Ez emg jópofa: minden nap más szín a főoldalon, tegnap kék volt: [link]

    (#49571) Ragnar95: igen, de még mai napig támogatja, úgy ahogy az ipad 2 is. Nekünk még az ipad 2 is simán jól teljesít, semmi gond nincs vele és most 2 éves. Az ipad 3 tulajok hidd el, nem sírnak, csak aki szereti mindig a legfrissebbet birtokolni. Ebben a helyzetben akkor miket mondhatna egy androidos telefonnal rendelkező tulaj? Szinte félévente jönnek ki az újabb és újabb telefonok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák