Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheMarci

    addikt

    válasz lugosi #237217 üzenetére

    Csak egy Telekomos SIM van benne, fizikailag is. (Nem E-sim)

    - "ha én hívok valakit, akkor tudok közben mást felhívni"
    Ezzel azt akartam mondani, hogy működik, hogy két hívásom legyen egyszerre, az egyik tartásba megy át, amikor a másik számot hívok, szóval nem a szolgáltatónál van a gond, hogy csak egy hívásom lehet egyszerre.

    -"kikapcsolom a hívásvárakoztatást, akkor foglaltat jelez (ahogy azt kell neki), csak amikor épp beszélek valakivel, akkor mondja, hogy nem vagyok elérhető"
    Amikor be van kapcsolva a hívásvárakoztatás, telefonálok, és más hív közben, akkor bemondja a hívó félnek, hogy nem vagyok elérhető.
    Amikor ki van kapcsolva a hívásvárakoztatás, és telefonálok, és más hív, akkor a foglaltságot jelző rövid sípolásokat hallja, aki hív engem éppen.

    Mintha a 14.4-es reggeli frissítés óta lenne ilyen, tegnap még jól működott, azaz amikor telefonáltam, és hívott más, akkor megjelent a piros / zöld telefon ikon, hogy mit szeretnék kezdeni az újonnan bejövő hívással, elutasítom, felveszem, stb..

    Lényegében most ez a gond, hogy nem érkezik meg az újabb bejövő hívás, ez a képernyő nem jelenik meg: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Do You Dream?

Új hozzászólás Aktív témák