Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cziczas

    csendes tag

    Kicsit az XS és az SE miatt elkezdtem bele ásni magam ebbe a mi érné meg témakörbe. Hát elég elszomorítónak tartom és kicsit felháborítónak is amit az Xs kapcsán tapasztaltakról olvasok. Már 1 év után 80-85% os akksikal, úgyhogy ha használtan veszed jó esetben fél év / 1 év múlva mehetsz akksit cserélni, ráadásul a tesztek alapján az Xs akksija 100%-on se túl acélos éppen az egy nap hozható vele köszönhetően az OLED energia zabáló kijelzőnek. (használt ár + akksi csere már ki is adja egy új árát ....)

    Csak én érzem aggályosnak, hogy 200e körüli telefonoknál arról beszélünk hogy jóformán 1-2 év múlva kuka az akksija?

    Megnéztem kiváncsiságból én is a 8-asomat és tényleg ez is azt írja hogy 87%. Úgyhogy az amúgy is necces 1 napi üzemidő bőven nem igaz.

    Éppen emiatt úgyérzem lehet ha 8 ról akarok váltani inkább a 11-ek körében kell körbe nézzek azokat annyira nem köpködik akksi téren. Nekem az Xs bejönne, de valahogy a tesztekből annyira azt látom, hogy nem ajánlott készülék :(

    - oled kijelző ami bár szép de zabálja az akksit
    - amúgy se túl acélos akksi idő
    - második kamera kb parasztvaktisának van mert a telefotó alig jó valamire
    + jó anyaghasználat nemesacélnak köszönhetően
    + jó méret
    + jó árban lenne, ha jó lenne


    Valaki esetleg tudna megnyugtató tapasztalattal szolgálni miért kellene Xs-t vegyek? :R :C

    // Hardverapró értékelés : 19 pozitív ; 0 negatív //

Új hozzászólás Aktív témák