Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Na elmentem a telefonomra rákenettem ezt a csoda folyadékot, + volt itthon egy hibás karcmentes 5S kijelző is, annak a felét elválasztottam (papír csík + cellux), és megkértem őket hogy arra is rakják fel ingyen mert tesztelni akarom, felrakták...

    Teszt:

    Állítólag vízlepergető hatása van, csap alá raktam a kijelzőt vizet folyatva rá, utána pár cseppet öntöttem rá, de ugyan úgy pergett le a víz az egyik feléről mint a másikról, azaz semmi hatását nem láttam ennek a cuccnak.

    Ilyet olvasni róla, ragyabobbá teszi a kijelzőt, nem hagy annyi ujjlenyomatot stb....
    Ebből sem tapasztaltam semmit.

    Elvileg "Ultra-Karcálló".... Teszteltem tapéta vágó, éles kés, kulcs...Természetesen próbáltam nem úgy mint az őrült minél erősebben belenyomni a dolgokat...
    Eredmény itt is a kijelző mind2 oldalán ugyan az lett, tisztára töröltem mind2 felületet, és ugyan úgy látszódtak a keletkezett karcok.

    Teszt eredménye: Nem tudom mit kentek fel nekem, de amit állítanak erről az így parasztvakítás, ahogy számítottam is rá, felesleges pénzkidobás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák