Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kabelmania27 #24517 üzenetére

    Vagy a másik megoldás, hogy megvárod amíg a digi átveszi az invitelt és kiderül milyen csomagok és havidíjak lesznek.
    1; Még nem biztos, hogy meg fog történni.
    2; A tényleges átvétel akkor is messze van, az még legalább egy év ha nem több.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz kabelmania27 #24517 üzenetére

    Köszi Srácok!

    Még azon a héten felhívtuk őket, jelezte egy úr, hogy azon az áron nem tudja, de 8000 körül megoldja a jelenlegi 12000 helyett (a neten hirdetett tripla xl csomagot).

    Mondtuk még gondolkozunk rajta. A szerződés átíródott cégnévről az én nevemre. Eltelt egy hónap, és tegnap vagy tegnapelőtt az invitel hívott fel engem, hogy látják, hogy lejárt a hűség, mit tervezek?
    Mondom, hogy elmegyek máshova, mert amit kértem nem tudták teljesíteni.

    Erre a hölgy: látja hogy itt a rendszerben van egy kérelem, hogy kapjuk meg annyiért a szolgáltatást mint az új ügyfelek.

    Úgy látja ezt meg tudja oldani, és 4690-ért megkapom a netes csomagot 2 év hűséggel.
    Jeleztem neki, hogy láttam én 5000 körül 1 év hűséggel is, mert 2 évet nem írnék alá szívesen, erre ő, igen az is megoldható 4990-ért 1 év hűséggel. Rámondtam hogy ok, mert a jelenleginél olcsóbb 12 vs 5 és gyorsabb a lesz a net 60 vs 100.
    Aztán leültem gép elé, és akkor látom, hogy 4390 lenne 2 évvel, 4690 1 évvel, és 4990 hűség nélkül...

    Lenne 14 napom felmondani ha minden igaz, de szerintem hagyom a dolgot, legalább egy évig úgyis itt lakunk, utána már talán DIGI lesz belőlük.

    Persze megfenyegetett a hölgy, hogy ha idő előtt felmondom, akkor a listaára a csomagnak 21 ezer, és én 5ért kapom, tehát minden eltöltött hónap után 16ezret be kell fizetnem kötbérként, utána mondtam magamnak, hogy fasza, mert 5K-ért hűség nélkül kellene adniuk net szerint...

Új hozzászólás Aktív témák