Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz mdk01 #5347 üzenetére

    teljesen értem a szempontjaidat, húgom is tervez néha ha bejön valami, épp ezért vettünk neki is a T500-at. de tervezésre jobb a W sorozat, 15 vagy 17 collban, és inkább fullhd felbontásban. azért ezek, mert a kártyáik játékban kb ugyanazt tudja mint a T sorozaté, de opengl-re vannak optimalizálva, szóval CAD-ban komolyan kijön az előnye. meg azokban van színkalibráló, lehet bele kérni rajzpadot, a 17-esben még opcionális kihúzható képernyő is van. a W710 meg már 4 memória slottal rendelkezik, szóval "olcsón" lehet 8G ramod (4x2G modul). bár, ha semmi "nagy" dolog nincs benne, bőven elég lehet a T sorozat videókarija. viszont figyelj, mert a T510 már 16:9-es felbontású! "irodai" munkánál ez a nyújtott képernyő már zavaró, függőlegesen kevés a hely.
    a 15-ös mérettel egyetértek én is. ami annál kisebb, az nekem kényelmetlen, ami nagyobb, az meg feleslegesen nagyobb. legalábbis nekem.
    a nagy del meg szerintem csak marketingfogás. ha az ember megszokja pár hét alatt, tökmindegy mekkora:)

Új hozzászólás Aktív témák