Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz Tikakukac #48086 üzenetére

    Megnéztem és kipróbáltam azt hiszem elég alaposan, amit ott lehetett, és meg is vettem a gépet tegnap.
    Külsőleg 1 dolgot leszámítva nagyon szép állapotban van. Ez sem olyan komoly probléma, hogy emiatt most szétesne, vagy ilyesmi.
    De amúgy kíváncsi vagyok, hogy ilyet mégis hogy sikerülhetett a volt tulajának - majd rakok fel róla egy képet.

    Viszont már a későesti-éjszakai terheléses teszt során kiderült, hogy hardveres probléma van a géppel, konkrétan a videokártyával. Azóta megnéztem még pár dologgal, de csak a bizonyosság kedvéért.
    Elég egyértelmű a dolog szerintem, de azért feltettem róla az összes képet amit csináltam, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is azért: [link]

    Más (de szintén a képeken):
    - Minden eddig használt tesztprogram azt írja, hogy a gépben L9400 proci van (és nem SL9400). Próbáltam utánanézni, hogy ez mit is jelent, találtam is infót, de nem teljesen egyértelmű. Ti mit tudtok az L9400-ról ?
    - Ilyen magas procihőmérséklet amúgy mennyire ok ennél a gépnél Prime95 alatt ? A végén már elkezd throttlingolni is.
    - A proci max. szorzója elvileg 7-es. Ennek ellenére a CPU-Z és a CoreTemp szerint is felmegy 7,5-re; sőt egyik program szerint 8-ra is. :U

Új hozzászólás Aktív témák