Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • pgyuf

    tag

    Sziasztok!

    Én is megvettem (végre) a gépet Celeronnal. Már szinte mindent feltettem rá és a vártnál gyorsabbnak tűnik. A billentyűzet nagyon tetszik, mint ahogy szinte minden. Egyedül azt nem találom, hogy hol állítom a képernyő fényerejét. Akkuról működve én még tennék rá egy kis fényerőt.

    A kijelző is nagyon jó! Jól olvasható, nincs szükség a fényes felületre.

    Remélem nem zavarom a fórumot és próbálok szamai lenni, hátha megint leszúr az önjelölt moderátor. :((( :)

    A budaörsi madarasban vettem. 150e. Érdekességként mondanám, hogy reggel még megkérdeztem van e ebből a típusból? Azt mondták 1 db még igen, de nem tehetik el. Aztán a munka után gondoltam megér még egy próbálkozást. És láss csodát szállítmány új nem érkezett, de még 2 db van. :D És még félre is lehet tenni, ha sietek. És meg is volt, megvettem. Csak azt üzenném evvel, hogy érdemes próbálkozni.
    Nekem is egy 512-es RAM van, úgy hogy a bővítés sem lesz gond. :)
    És, ha már 512-vel is ilyen gyors (1 G-vel milyen lesz?), tényleg nincs szükség erősebb alkatrészekre.

    Ja, a másik problémám. Látom leragasztották a mem-nyílást. Hogy is lehet gar.vesztés nélkül bővíteni? Bármelyik ''sulinet-képes'' bolt-szervíz megteheti?

    Köszi

    Milyen világ az, ahol a legjobb rapper fehér (Eminem), a legjobb golfozó fekete (Woods) és a németek nem akarnak háborúzni (ők ugye ellenezték Irak lerohanását)?!

Aktív témák