Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzGee

    aktív tag

    válasz creed33 #25237 üzenetére

    ne haragudj, nem gondoltam hogy ilyen önérzetesnek tetszik lenni, elnézést :U

    egyébként azt hittem a befektetési topikban írtam, azért írtam a hozzászólás második felét, eszembe sem jutott, hogy egyből a seggére is akarsz verni az összegnek, akkor meg pláne nem értem miért nem lehet nyitni egy számlát ahová kéred a kifizetést, de ez a Te dolgod
    egy használt autó ára az nem az az összeg, ami miatt ez a macera megérné, azt hittem, hogy több száz millióról van szó

    de lásd, a kedvedért most megnéztem:
    ezek alapján ha 400 000 Ft feletti a nyeremény, akkor csak magyar folyószámlára fizetik ki a nyereményt, tehát nem, nem lehet megkerülni, hogy számlát nyiss, majd megszűntesd, ha már nem kell
    a leírás alapján nem kell, hogy a neveden legyen a számla, elég ha van valaki, akiben megbízol, így esetleg mentesülhetsz a számlanyitás macerájától

    de lásd kivel van dolgod, még a kérdéseidet is megválaszolom:

    Nagyobb összegű szerencsejáték nyeremény esetén folyószámlára történik a nyeremény kifizetése. Nem rendelkezem folyószámlával,és ha nem muszáj nem is szeretnék "hagyományos" folyószámlát nyitni a nyeremény felvételéhez. (400 000 Ft felett muszáj megadni a számlaszámot, ahová a kifizetést kéred) A tisztelt hozzáértők segítségét kérném.
    Ha csak egy(!) alkalomhoz venném igénybe akkor melyik az a pénzintézet, vagy bármi más ahol a nyeremény felvételt el tudnám intézni? (bármelyik pénzintézet, megnyitod a számlát, beutaltatod a pénzt, felveszed, bezárod a számlát - itt figyelj, mert a pénztári kp felvét általában brutálisan drága, szóval nem lesz olcsó művelet) Értem ezalatt a minimális kezelési satöbbi költségeket, illetve a teljes felvehető összeg gyors és egyszerű kifizettetését. (kb 1%+ feletti díjjal számolj, lenne ennél jóval olcsóbb megoldás is, de mivel sikerült szépen belémállnod, ezért azt megtartom magamnak) Zárójelben írom hogy hagyományos számla esetén ha nem történik készpénzforgalom akkor is fizetni kell egy havi összeget. (van egy csomó ingyenes számla is, nézz utána, ebben sem segítek pedig tudnék, ráadásul lehet később is szükséged lesz a bankszámlára, elvileg lassan a XXII.-ik században vagyunk) Értelemszerűen ezt is ki akarom kerülni. (nyilván ingyen kellene minden, örök élet, ingyen sör ) Előre is köszönöm a segítséget! :R

    szívesen ;)

    ui: úgy látom páran javasoltak olcsóbb megoldást, de őket is levauvau-ztad, szóval részemről ennyi volt a reakció :D

    azt hiszem, beleillesz a lottónyertesek sztereótípiájába, pedig azt hittem ez csak urban legend :C
    200 000 Ft - 20 000 000 Ft (nagy összegű nyeremény)
    Nagy összegű nyeremény felvétele - az értékesítőhelyen, terminálon feladott játékokkal elért lottózói nyeremények kivételével (200 000 Ft – 400 000 Ft) - játékmódtól függetlenül nyereményigénylés benyújtásával kezdeményezhető kizárólag a Szerencsejáték Zrt. saját üzemeltetésű értékesítőhelyein. A nagy összegű nyeremények - a kifizetési engedély kiadását követően - minden esetben átutalással kerülnek kifizetésre.
    Értékesítőhelyen, terminálon keresztül feladott játék esetén a lottózói nyeremények (200 000 Ft-400 000 Ft) a játékos kérésének megfelelően a Szerencsejáték Zrt. bármely saját üzemeltetésű értékesítőhelyén és a kijelölt értékesítőhelyeken készpénzben is felvehetők. A legközelebbi lottózói nyereményt kifizető üzlet címéről bármely értékesítőhelyen érdeklődhet vagy megtalálja
    .
    A nyereményigénylés benyújtásához szükségesek:
    a személyazonosságot igazoló okmány, állandó lakcímet igazoló okmány, annak a bankszámlának száma, amelyre a játékos a nyeremény átutalását kéri (csak Magyarországon működő bankban nyitott forint, Eurojackpot játék Euróban fizetendő nyereményei esetén Euró alapú, lakossági bankszámlaszám adható meg),

    [ Szerkesztve ]

    If you leave me, can I come, too?

Új hozzászólás Aktív témák