Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Indi85HUN

    csendes tag

    válasz simii16 #65928 üzenetére

    Van megoldás a VGA alátámasztására

    Van pl az úgynevezett "bracket", amit az alatta lévő PCI bővítőnél lévő lemezhez tudsz felcsavarozni, és egy kis "bigyóval" támaszt alá, ebből van mindenféle fém és akril, akár RGB megoldás. Ebből a fémet már alig-alig lehet fellelni normális árban, az RGB-s akril meg szerintem giccses.

    Vagy van a DeepCool megoldása, egy kihúzható kis állvány, amibe a kábelt is tudod rejteni akár, de szerintem túl testes, amúgy nem rossz.
    (PC-X oldalán megtalálod DeepCool GH-01 névvel, 2541 Ft jelenleg.)

    Vagy van az állványos-pöckös megoldás, ezt mellette-mögötte tudod elhelyezni. Fém test, kis mágneses talp és egy állítható támaszték.
    Szerintem talán ez a legletisztultabb megoldás, én a napokban rendeltem Alie Expressről, első vásárlás miatt kb 5 és fél euróba fájt, majd kb 30 nap és meg is érkezik. :D

    US $8.44 46%OFF | Aluminum VC-2 Anodic Polishing Cooling Graphics Card Holder Stand Jack Bracket Support
    https://s.click.aliexpress.com/e/cjzKpojA

    Ugyan így Gigabyte G1 kártyám van, mint Neked, de nálam szerencsére nem hajlik, meg a PCIE slot is fém erősítésű. De azért az ördög nem alszik, nem baj az, ha ott támasztani a kártyát.

    (Linkszerkesztés hiánya miatt sorry, telefonról rühellek "formázni".)

Új hozzászólás Aktív témák