Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Hát, izé, szóval...az van, hogy rá kellett jönnöm, nem tudok élni a H700-am nélkül :B Nagyon fájt a szívem eladni egy évvel ezelőtt az egyik legszebb gépemet, ami egy matt fekete ilyen kuckóban lakozott, úgyhogy úgy döntöttem, visszaviszem a H500i-t (amúgy is utálom a Smart device-t) és ismét leülök a tervező asztalhoz rajzolni, illetve gondolkodni egy kicsit, hogyan kellene ezt a fekete-fehér dolgot még stílusosabban implementálni - immáron egy H700-ban :)

    Arra jutottam, hogy megannyi "clean" build után szeretnék egy olyat építeni, ami egyszerre letisztult, de mégis "nyers", egyszerre sugárzik belőle a stílus és a gépiesség. Az alig egy napos RX 570-et így aztán egy MSI GeForce GTX 1060 Armor-ra cseréltem, ugyanis ez egy olyan VGA, aminek nincs backplate-je, így látszanak a kondenzátorok és egyéb alkatrészek (gépiesség), viszont matt fekete a nyákja, ezért mégsem csúnya (stílus). Persze, nem szabad megfeledkezni arról az elhanyagolható tényről sem, hogy by the way a hűtője fekete-fehér és a hőcsövei nem réz, hanem ezüst színűek :)

    A fekete-fehér harisnyázott kábelek maradtak, viszont itt volt elég hely, hogy szűkösen ugyan, de be tudjam hajtogatni őket az alaplap és a kábelcsatorna-szerűség közé. Bár elsőre lehet, nem tűnik fel, de változott a processzor is, immáron egy Ryzen 7 1700 van a foglalatban, aminek a hét lapátos gyári ventilátora sokkal szebben kitölti azt a 92x92 mm-es teret, másrészt ez egy LED-es hűtő, azaz a széle világít is, amit egyelőre nem tudtam normálisan lefotózni, de így fest a valóságban - nyilván fehér színre állítva :) A 8 gigás HyperX Fury memória kit is repült vissza a boltba és jött helyette egy 16-os G.Skill Ripjaws jóval magasabb fordulatszámon és ami még fontosabb, stílusban sokkal inkább a masinához passzoló külsővel :)

    Telefonnal készült képek, ettől független fogadjátok szeretettel Snow White-ot :R




    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák