Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    Hát srácok. Számomra már ezek miatt:

    megérte ellátogatni a hifishowra. Életem eddigi legnagyobb hifis élménye volt ezeket hallgatni! Képzeljetek ez egy nagyon jó hangdobozpárt ráaádást ilyen gigantikus méretben.
    Valami eszméletlen jó volt ezeken bármit is hallani. Fogalmam sincs hogy sikerült megoldani a darabonként 265 kg-os monoblokkok áramellátását ott a helyszínen, de amit műveltek azokkal a kis 207cm magas polcsugárzókkal :D az valami csodálatos volt. Hibátlanul szóltak és az oldalanként 4-4 db. (2 elöl, 2 hátul) ~30cm-es mélysugárzó érezhetővé tette a zene minden mozzanatát. Én soha nem hallgatok pl. operát, de ezeken az is pazar volt.
    A show vége felé ismét visszatértem, de akkor már pont annyival hallkabbra voltak véve hogy a mélyek még épp "nem indultak meg"; még úgy is hozota amit a legjobbak. De a nap elején az a pár decibel annyit jelentett, hogy úgy viszont egy életre szóló élményt adott. Nem tudom mennyibe kerülhetnek, de ezentúl gyakrabban fogok lottózni az biztos.
    Ha valaki kőgazdag ne habozzon, ezek be fogják aranyozni a hét minden napját :K
    És ráadást még óriási tér sem kellett nekik (bár az igaz, hogy én is inkább a 3. sorból hallgattam a szívesebben).

    Azt már meg sem említem :) , de gondolom ebből azért néhányan kitalálják, hogy mi is volt a fejemen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák