Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Plexicushio #52052 üzenetére

    A baj az, hogy monitorban még ritkább a front portos hangsugárzó, pedig ezeknál talán még fontosabb lenne, mint az állóknál... Persze érthető is valahol, hiszen, örülnek ha arra kis homlokfelületre besuvasztanak egy rendes csipogót, meg egy lehetőleg minnél nagyobb mélysugárzót. Szerintem a Lektor kinézete sem véletlenül lett olyan, amilyen (vagyis két kisebb rexlex port a doboz két oldalán elöl), s valahogy egy sok hangsugárzót látott ember zsigerből érzi, hogy ez messze nem tökéletes megoldás, amolyan kényszer.

    Nekem álló Tannoyaim vannak, amikor kiválasztottam őket, a korábbi (nem Tannoy) gyenge mélyátvietel miatt nagyon szerettem volna egy igazi basszussal rendelkező dobozt. Így az újabb frontportosok helyett megint csak egy hátsó nyílásos lett. Ráadásul jelenleg nagyon közel vannak a falhoz (oldalról is, háturól is), ami nagyon nem ideális, van is bizonyos zenéken puffogás rendesen, de tudom, hogy a szoba már nem sokáig lesz, vagyis, ideálisabban tudom majd őket elhelyezni... Addig nem is akarom törni a fejem a cseréjükről...

Új hozzászólás Aktív témák