Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Sirandrish #3590 üzenetére

    Akit érdekel itt megtalálhatóak a Fight Night videók YouTubeon: ESGN TV

    Én meg tegnap voltam olyan hülye hogy tegnapelőtt megtartott 2 quest ellenére tegnap csak este 23 órakor léptem be. Sikerült az akkor kapott q-t 100asra cserélni így az 5 wineset meg a 7 winieset kellett megcsinálnom. A 40est viszem tovább, hátha le tudom majd cserélni.

    Mage volt a soron de első 3 meccset brutálisan elveszítettem. Akkor rájöttem nem lesz jó ez a secretes deck. Egy pozitív élményem volt azért vele: Pyro kivégzés
    vagy mégsem? :D

    Mivel nekem 1 pyrom sincs, elég nehéz volt működőképesre alakítani a decket, de valamit kihoztam belőle amivel sikerült 5öt nyerni fél1re. Nagyon ritka, hogy az ellenfél hibázzon, de volt egy elég csúnya:
    Nálam lent 1 secret és 1 shield nélküli argent commander. Enemynek lent egy 2/3as murloc. Ahelyett hogy a 2/3al megölte volna a commanderem lehozott egy bluegill warriort amivel le chrageolta, majd jött a hiba. Lerakott egy doomguardot, ami eldobta a maradék 1 lapját is és ahelyett hogy a 2/3assal tesztelte volna a secretet beleküldte a doomguardot a vaporize-ba. Ezután a megmozdulása után feladta.

    Az 5 mage win után a 100 goldos questhez a maradék 2-t hunterrel csináltam meg. Ott is hasonló volt a helyzet. Én turn 6 üres asztalra leraktam 2 harvest golemet. Enemy rogue jött lepakolt egy argent commandert amivel arca ütött. Köv körömben 7 manából 3 ment deadly shotra és a 4 manás commander of argust már nem is volt időm lerakni a 2 golem köze mert feladta a rogue - pedig vezetett HPval vagy 10el. Úgy látszik a deadly shotra nem számított.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák