Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domaximus

    tag

    Üdv!

    Gyanitom hogy ez a HDD hiba lesz és valszeg kuka is ahogy van, de leirom:

    Régóta megvan ez a hdd kb 7 éves lehet már :D viszont nemrég kezdett el nagyon durván rossz lenni a helyzet:

    WD5000AAkx 500gb vinyó, hdsentinel 18% kondit ir ki több 400 hibás szektorral. :D
    Még üresjáratban is olyanokat ciripel hogy csak na.

    Pár napja nagyon durván elkezdett random összeomolgatni a firefox, crash reporttal, esemenynaplo pagefilera hivatkozik... játékokkal eggyel se tudok már 10 perncél többet játszani mert vagy kidob az asztalra hibaüzenet nélkül vagy kiirja a virtual memory low hibát (nem volt soha ilyen lapozofileos bajom es nem is nyultam hozza) A töltési idők menuből a játékba látványosan rohadtul lassabbak is lettek ahogy észrevettem :F

    És tudom is hogy honnan jöhetett ez hogy ennyire megadta magát, codot töltöttem battlenetről (200gb és ugye előfoglalás sincsen a jó kis battlenet programon) és a netem mondjuk úgy hogy elég jó ehhez a HDDhez képest (35-40mega másodpercenkénti letoltes). Letoltes kozben fagyott meg es crashelt ki a battlenet program, emelett brutalisan hangosakat ciripelve ment a vinyo :D
    Másik, hogy szoktam figyelni a particioimat, es amelyiken a windows van azon látványosan csökken le a szabad hely :F

    Kerdesem: Tenyleg kepes ilyen durva dolgokra egy HDD? Marmint hogy crashelnek a programok a pagefilera hivatkozva. Ramot testeltem szoftveresen is meg a biosbol futtatva, nem talalt hibat.

Új hozzászólás Aktív témák