Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    sziasztok!

    itt is megkérdezném, hátha releváns:
    StoreMI-al kapcsolatos: hétvégén próbáltam, első körben egy friss win telepítés mellé mergeltem egy vinyót. le is zajlott a folyamat hiba nélkül, bár utána a bootolás messze nem volt olyan gyors, mint vártam, látszólag a fájlok nagy részét átmentette a vinyóra. viszont ahol jött a probléma, az a játék (amiért az egészet csináltam volna), össze vissza crashelt vele a rendszer, olyan szinten használhatatlan volt, hogy inkább kukáztam az témát egyelőre és visszaálltam klasszik SSD+HDD kombóra.

    kérdés: tapasztalt valaki hasonlót? redditen olvastam, hogy talán a Samsung NVMe vezérlőt nem szereti, vagy a RAM cache-t nem kedvelte.

    illetve még azon gondolkozok, érdemes lenne-e kukázni valami 128GB körüli akár SATA akár NVMe drive-ot apróról, és egy olyan rendszert csinálni, hogy egy dedikált NVMe drive-ról megy a windows, és egy nem-bootolós SSD+HDD StoreMI drive-ról a játékok (így mondjuk totál feleslegessé válik a fél terás SSD-m, de az most mellékes...)

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák