Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProdiG

    tag

    Sziasztok!Nemrégiben vettem egy Samsung HD103SJ 1TB vinyót aprón,HDS szerint 100%os, hibátlan. A gond már ott elkezdődött, hogy bedugtam a gépbe, 2. SATA portra és semmi. Fel sem pörgött a vinyó.Kikapcsoltam a gépet, csak a táp csatlakozó volt a vinyón, úgy felpörgött, még egy próba mind a kettővel és semmi, nem pörög fel. Úgy sikerült felismertetni a géppel hogy rádugtam a táp csatit, indítottam a gépet megvártam míg felpörög rádugtam az alaplapi csatit újraindítottam a gépet és így felismerte a gép. Működni is látszik így, de vannak furcsaságok. Az első: ezt minden indításnál el kell játszanom,mert máshogy nem pörög fel. Második: Játékok közben néha beakad a kép egy 5 másodpercre és semmire nem reagál a gép,utána megy tovább mintha mi sem történt volna. Harmadik: HDS ezt írja: A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 8913 alkalommal. És még azt, hogy csekkoljam a kábeleket. Az előző vinyóm ugyanezekkel a kábelekkel/csatlakozókkal volt összekötve, de azért lecseréltem őket, de semmi változás. Negyedik: Néha elég furcsa hangokat ad ki a vinyó, kattog stb.
    Alaplapom: Asus Z87 Sabertooth Táp: CoolerMaster GX 750. BIOSban próbáltam álligatni ezt azt, de semmi változás.
    + a képen látható furcsaságok vannak:

    Valakinek valami ötlete?
    ui: Természetesen próbáltam másik SATA porton, nem volt változás. Másik gépben is próbáltam, ott pedig működött rendesen a vinyó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák