Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Cifu #1036 üzenetére

    Hát akkor fájó szívvel bár, de hanyagolom (és egyelőre az egész vásárlást is).

    "Egy Yama RX-V361-es..."
    Tényleg nem sokkal drágább, de itt már túl nagynak tartom a bank nyereségét. :( Inkább gyűjtögetek és később visszatérek rá.

    "Az erősítőknél...mindig be kell állítani, hogy milyen hangfalak vannak rákötve..."
    Ilyen opció is van/szokott lenni: 2 front+sub+center? (Egyik falon a TV, DVD-játékos stb., vele szemben a másik fal mellett a kanapé, így a rear hangfalakat nem nagyon tudnám hová tenni.) És (amennyiben több hangfal van) a stereo jelet is felkeveri, vagy az marad stereo (esetleg 2.1)? (Értsd: ha zenét hallgatok át kell-e állítani, hogy ne nyomja ki az összes hangfalra?)

    "Hát ha ez alá akarsz menni, akkor szerintem felejsd el a komponens alapú házimozit, és inkább végy valami egybe szetett..."
    Nem akarok "alá menni", csak nem szeretem feleslegesen szórni a pénzt. Ezért kérdeztem, hátha tudatlanságom okán csak én tettem magasra a mércét. De egybe szettet semmiképp, akkor inkább egyelőre marad a hifim.
    "Persze zenehalgatásra az nem igazán alkalmas..."
    Ha emlékeim nem csalnak valahol azt olvastam, hogy ezek az "egyszerűbb" 5.1-es erősítők sem alkalmasak "fullosan" erre, ha valakinek ilyen céljai vannak vegyen stereo erősítőt vagy profi 5.1-est - rosszul rémlik vagy ez csak az audiofilekre vonatkozik?

    "...Jack dugó, vagy csiptetős megoldás? ...a mini-hifi hangfalait kell csak rákötnöd az erősítőre."
    Csiptetős, de mindegyik hangfalhoz négy kanóc van (azt hiszem van bennük külön mély vagy valami ilyesmi miatt).

    Mindkettőtöknek köszönöm a rám szánt időt! :R

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Aktív témák