Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    Operációs rendszer problémában kérném a segítségeteket!

    Erre a J1900 as gépre szeretnék Win10 helyett valami mást.

    Aláírásomban látjátok a cuccaimat, részegységeket bővíteni, cserélni nem szándékozom.

    Váltás oka, hogy elegem lett (ismételten) a Windowsból.

    Dedikált moziszobám van, és van hogy csak hetente-kéthetente van alkalmam mozizni, viszont a Windows meg törődést igényel, és többször előfordult, hogy amikor a kevés szabadidőmben le akartam ülni mozizni azért nem lehetett, mert a kedves OS frissíteni akart, vagy legalábbis a háttérben futó műveletek annyira megakasztották a lejátszást, hogy idegrángást kaptam. :W

    Korábban, évekkel ezelőtt használtam Openelecet, ami ebből a szempontból megfelelő volt.

    Hiányzott ugyan belőle a szobakorrekció lehetősége, de inkább bevállalom ennek a hiányát, minthogy ne tudjak akkor mozizni, amikor én akarok.

    Utóbbi években nem foglalkoztam a témával, így nem tudom ezen a területen van-e a fejlődés, elsődleges netes kereséseim nem jártak sikerrel.

    Jriver-t próbáltam nem jött be. Se beállítani se kezelni nem tudom, és nem is akarom megtanulni, angolul meg nem tudok.

    Amire szükségem lenne, az hogy komfortosan tudjak filmet nézni, illetve jó lenne egy működő szobakorrekció is, de ha nem megoldható, akkor sem fogok a kardomba dőlni - akusztika hellyel-közzel megoldott.

    Milyen alternatíváim vannak?

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák