Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz stigma #5303 üzenetére

    Hmm..mindennel tokeletesen tudok azonosulni :)
    Nalam is kb ezek mennek mar jo egy eve hibatlanul, csak picit mas a szoftverezesem
    A kis ITX kocka gepre felpakoltam pore egyszeruen egy Linuxot, arra meg egy DLNA szervert, mert a csaladban van 3db TV, abbol egyik okoska, igy neki elegendo a DLNA - semmi transzkodolas. Ezen kivul meg egy transmission fut rajta es csovaz
    A masik 2 tv-nel meg tv boxok vannak egyszeru SMB-n keresztul (nekem a kedvenceim az X-es csalad), az egyiknek egy X96, a masiknal meg az X96 Air - Kodival mind, ill a regebbi X96-on maradt meg droid, mert a gyerek jatszik is rajta, igy ott filmezni inkabb SPMC a jobb
    Szoval lett belole egy kis hazi mindenes, ami kepes 100-120MB/s olvasni es joszerivel 60-70MB/s sebesseggel irni, ami szerintem nem keves teljesitmeny egy ilyen jofej geptol, bosegsen kiszolgal, meg akkor is, ha mindharman ugyanazt a filmet nezzuk egyszerre :)
    Szoval nagyon nincsen szukseg a transzkodolasra, igazabol nem is ertem, hogy mire is valo a mai vilagban, hiszen nagyjabol mar minden lejatszik mindent - lassan a hutogepen is netezni es filmezni fogunk :)
    Ez az egesz cuccos messze kevesebbe kerul mint egy hasonlo teljesitmenyu NAS!

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák