Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz blasko92 #39266 üzenetére

    Állandóan kötözködik, már máskor is megfigyeltem! F.sza a p.nába! Tövig! :(( :DDD

    -------

    Géptető festés 1. évad, 3. rész: Szétbsz az ideg, mert mikor a tegnap festett neolux-ot 1000-res vizes csiszolópapírral megcsiszoltam, majd megtörölgettem szárazra, elkezdtem a 2. sor neolux-szal rámenni. Minden fsza volt addig, amíg meg nem láttam, hogy olyan a felület, mintha megfolyna rajta a festék! De nem megfojás az, hanem az előző, és az az előtti réteget marta fel a neolux! Ha apám nincs ott és nem fog le, úgy földhöz csókolom, hogy darabja nem marad!!! :W :W Most mi a francot csináljak szerintetek? :F Festékmarózzam le, vagy ha megszárad, csiszoljam le róla a szürke alapozóig??? :F

    A, nagyon jó lenne ez a neolux! Olyan csillogó szép fénye van, hogy az csak na! Meg nagyon jól takar! Nem az a "válság van és spóroljunk a festék minőségén" tipus. Csak hát a very well-t felmarta! Szóval szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? :F Végre túl szeretnék m
    ár ezen a melón lenni, mert már nagyon idegesít!

    Azon is gondolkoztam, hogy mivel van itthon kompresszor, veszek valami olcsó festékfújót. Fogalmam sincs, lehet-e kapni 3-4000-ért, de ha van annyiért jó minőségű, akkor vennék, bizony úr Isten! És azzal fújnám le!

    Tudnátok még azt is, mármint olcsó, de jó festékfújót ajánlani? :F

    Köszi

    Szerk.:

    (#39267) Razer6666: Figyu! Én már nagyon sok mindent festettem ecsettel,(pl.: kapu, kerítéselem, ablak, korlát, stb stb) és fújós festékkel is!(pl.: bicikli váz, motor benzintank, sárvédő, vagy itt van a vga tető példának...). Nem arról va szó, hogy nem tudok festeni, hanem az, hogy szerintem az alapozó nem csípi a very well-t, vagy a very well tré minőségű(bár utólag sokan dícsértétek, úgyhogy csak az alapozóval lehet a gond!) Tudok róla képet csinálni, hogy milyen undorító, igénytelen lett a felület. Ha gondolod... :F

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák