Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    Egy rovid poszt, remelem belefer, hogy ne csak szamitogep legyen.
    Ez egy kicsit home made iPod. Sajnos nem lett olyan minden eredetileg terveztem... Az alapja egy az ebay-rol szarmazo 80GB-s 5.5th Gen iPod Video 2006-bol, amibe szerintem a legjobb DAC(Wolfson) kerult. Ossze lett rendelve hozza minden. Szep allapotban volt eredetileg is, de ha mar lud akkor legyen kover. A 80Gb disk ment a levesbe, helyette egy iFlash + 128Gb Sasmung EVO SDXC kartya. Uj hatlap belegravirozva a 128GB es az eredeti sorozatszam, termeszetesen uj jack csatlakozo es hold gomb is. Mivel rengeteg szabad hely marad a hazban, igy 3x akkora akkumlator is belefert(1950mAh). Piszok gyors lett az SD kartya miatt, es nagyon konnyu. Egyedul az utangyartott clickwheel es a hozza tartozo gomb ami nagyon gagyi. Az utangyarott feher haz meg elment volna de egyszeruen nem voltak tokeletesek az illesztesek a clickwheel-el. Szoval kell egy donor is majd melle mert a clickwheel elegge ki van mar fenyesedve. Viszont napi hasznalatra valami felelmetesen jo. Van spotify elofizetesem a kezdetek ota kicsit tartottam is tole, hogy visszalepesnek fogom erezni ujra az iPod-ot, de pont ellenkezoleg. Baromi jo, hogy vannak fizikai gombok, maga a fogasa, es hogy semmi nem zavarja meg a zenet.




    [ Szerkesztve ]

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák