Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Mate #12449 üzenetére

    Tudom hogy nem te, csak az a lényeg hogy a sztori mindenhol ugyan az, csak más kontrollerrel csináljuk ugyan azt. vagy majd bill+ egérrel. A kérdések 99%ban ugyan azok HA a a játékkal kapcsolatosak. Egyedül az online miatt van ezeknek a külön topicoknak szerepe. Na de majd meglátjuk ;)

    (#12450) radi8tor1 Nem megjelenés előtt , hanem 1.5 évig játszottuk a GTA V-t, addig konzol kategóriába volt a topic. Mikor bejelentésre került a PC verzió, akkor került át PC topicba. Nem pedig újat nyitottak neki, ahogy kellett volna. Mint ahogyan ezt a topickgazda kolléga is említette. De én ezen már túltettem magam, csak mondom, hogy tudd.

    [ Szerkesztve ]

  • negyven2

    veterán

    válasz Mate #12449 üzenetére

    Mikor be lett jelentve a PC-s megjelenés akkor lett átrakva PC kategóriába. Igaz elve PC-snek lett létrehozva a topik, majd mivel konzolon ment a játék jó ideig (és mert ezek mellet anno létrehoztak egy rövid életű PC-s topikot is) át lett rakva konzolos témakörbe. De egyébként meg nem tökmindegy, hogy ki milyen platformról ír ide. A játék ugyan az és azért soknak a másfél éves konzolos GTA V játéktapaszlat sokat segíthet másoknak is. És igen a hiba ott volt, hogy páran elkezdtek különcködni, aminek következménye az lett, hogy emiatt mások is külön utakra mentek.

    radi8tor1: Itt inkább az a hiba a rendszerben, hogy nincs igazán olyan témakör, hogy multiplatform játékok.

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák